KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17155030
nr 1715 5030
Einar Wennberg
(f. 1936), Sverige
Oljemålning, "Tidig morgon, Alnö". Signerad, daterad -87. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 56x68 cm
Einar Wennberg, svensk konstnär född 1936.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 augusti 2025
kl 18:56:07
4/8 09:36:11
300 kr
4/8 11:09:37